header

Jestem doradcą podatkowym. Po tym jak wiele lat przepracowałem w organach podatkowych i celnych, pewnego dnia podąłem decyzję o założeniu kancelarii. Od tamtej pory pomagam wszystkim, którzy mają problemy z organami podatkowymi, Zusem lub po prostu nie radzą sobie z wykładnią prawa podatkowego.

Poza udzielaniem porad w zakresie podatków i pomocą prawną, którą świadczę w prowadzonych w imieniu Klienta postępowaniach podatkowych (lub przed Sądem Administracyjnym), w ramach Kancelarii prowadzę również biuro rachunkowe. W zakresie świadczonych usług księgowych koncentruję się na pełnej księgowości, ale obsługuję również szereg firm prowadzących podatkową księgę przychodów.

Ponadto mam pewien dorobek naukowy – od dawna interesowała manie problematyka oszustw podatkowych w podatku od towarów i usług. Już w 2008 roku pojawił się mój pierwszy artykuł, w którym wyraziłem swoją opinię na temat rozliczania podatku VAT metodą „reverse charge” [tyt.: „Reverse charge” – sposobem na oszustów podatkowych] Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego, Nr 11, rok 2008. Z kolei w innej mojej publikacji, która ukazała się na łamach czasopisma naukowego „Ekonomika i organizacja przedsiębiorstwa”, IOiZwP Orgmasz, Nr 8, Rok 2008 [tyt.: Oszustwa karuzelowe w Unii Europejskiej], wykazywałem skalę tego zjawiska na terenie Unii Europejskiej oraz fakt, że „reverse charge” nie jest odpowiednim środkiem do walki z oszustwami podatkowymi.

Serdecznie zapraszam.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do zadawania nam pytań poprzez formularz kontaktowy. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa pytania.

Nie czytalne? Zmień tekst.

Wpisz słowo które chcesz wyszukac i naciśnij ENTER